JOBS

CNC Forgácsoló gépbeállító / gépkezelő

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATAID LESZNEK

  • Kis- vagy közepes méretű CNC köszörűgépek beállítása és kezelése
  • Konvencionális gépek kezelése
  • Keményfém előgyártmányok köszörülése CNC és hagyományos gépeken
  • Változatos munkák: hónolás, palástköszörülés, furatköszörülés, stb…
  • Maró szerszám újraélezése köszörüléssel a CNC gépeken
  • Megmunkált felületek és méretek ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a mérőlaborral

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • CNC gépkezelői műszaki végzettség
  • Gépi forgácsolásban szerzett szakirányú ismeret, szakmunkás bizonyitvány
  • 3 műszak vállalása

ELŐNYT JELENT

  • Méréstechnikában szerzett szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • Hagyományos köszörűgépek ismerete
  • Német nyelvismeret

AMIT NYÚJTUNK

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások, svájci betanulási lehetőség
  • Magas technológiai szint
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Amerikai fasor 9.

Ha felkeltettük érdeklődésedet kérjük küld meg önéletrajzodat magyar és idegen nyelven a bérigény megjelölésével az alábbi email címre: gtse@schnyder.com

Szervíztechnikus

Főbb feladatok:

  • Régi CNC gépek felújítása
    • régi gép szétszerelése technikai dokumentációk alapján, mind a mechanika, mind az elektronika beépítése, majd a gép felélesztése és bemérése
  • Új, egyedi CNC gépek építése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikai, mechanikai ismeret, tapasztalat
  • Ipari mechanika és elektronika CNC ismeret
  • Géprajz, villamos terv olvasási gyakorlat
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete (a nyelv napi szintű használata szükséges)
  • Svájcban töltött betanulási idő vállalása
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • CNC gépjavításban, egyedi CNC gépépítésben szerzett tapasztalat
  • Fanuc CNC vezérlők ismerete
  • Villamos végzettség

Amit kínálunk:

  • Motivált és hozzáértő csapat egy dinamikus, sikeres nemzetközi vállalatnál
  • Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Magas technológiai szint, modern infrastruktúra
  • Családias környezet

Kérjük küldd meg önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a gtse@schnyder.com email címre

IT System Engineer

We are looking for an IT system engineer with a strong Microsoft background. You will be working directly with our head of IT that is based in Switzerland. You are responsible for all IT matters in our Hungarian office and support the maintenance of our IT infrastructure in the Swiss main office.

Responsibilities

  • 1st and 2nd level support for around 50 colleagues in Hungary and Switzerland using Windows systems
  • Maintaining the IT infrastructure such as servers, storage, backup
    • SAP
    • Exchange Server
    • SQL Server
    • Veeam Backup solution
  • Managing and administrating the network, the user environment and implementing strategies for software distribution
    • Active Directory
    • Microsoft 365 Administration
    • WSUS
    • VMWare Horizon
    • Watchguard Firewalls
  • Documentation of your work
    • Documentations
    • User manuals
  • Participation in internal and external IT projects

Expectation:

  • Education in IT infrastructure, computer science, or similar
  • Knowledge and experience with Microsoft solutions (e.g. Microsoft 365, Windows Server)
  • Service oriented
  • Knowledge in IT security
  • Very good knowledge of written and spoken English language; German is a plus but not essential
  • Knowledge of SAP is an advantage

Seniority Level

  • Junior / Senior
  • At least 2 years of experience in a similar position.

Please send your CV to gtse@schnyder.com. Join us!

Méréstechnikus

Gyere és dolgozz a világ egyik vezető fogaskerék szerszámgyártó cégénél Székesfehérváron.

Főbb feladatok, munkák:

- A félkész- és késztermékek ellenőrzése mérőberendezések segítségével
- A mérési dokumentációk elkészítése
- A javítási munkálatok dokumentációinak elkészítése
- Az előírások következetes betartása és betartatása
- Gyártás támogatása műhelymérésekkel

Fémipari vagy méréstechnológiai ismeretek
- Német és/vagy angol nyelv ismerete (a kommunikáció napi szintű idegen nyelven)

- MS Office felhasználói ismeret
- Minimum középiskolai végzettség
- Szorgalmas, igényes munkavégzés
- Szükség esetén többműszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- CNC forgácsolásban, köszörülésben szerzett tapasztalat
- Terhelhetőség, rugalmasság

- Motivált és hozzáértő csapat egy dinamikus, sikeres nemzetközi vállalatnál
- Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
- Magas technológiai szint, modern infrastruktúra
- Családias környezet

Kérjük küldd meg önéletrajzodat magyar és idegen nyelven a bérigény megjelölésével a gtse@schnyder.com email címre.