Passer au contenu Aller au menu de navigation

JOBS

CNC Forgácsoló gépbeállító / gépkezelő

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATAID LESZNEK

  • Kis- vagy közepes méretű CNC köszörűgépek beállítása és kezelése
  • Konvencionális gépek kezelése
  • Keményfém előgyártmányok köszörülése CNC és hagyományos gépeken
  • Változatos munkák: hónolás, palástköszörülés, furatköszörülés, stb…
  • Maró szerszám újraélezése köszörüléssel a CNC gépeken
  • Megmunkált felületek és méretek ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a mérőlaborral

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • CNC gépkezelői műszaki végzettség
  • Gépi forgácsolásban szerzett szakirányú ismeret, szakmunkás bizonyitvány
  • 3 műszak vállalása

ELŐNYT JELENT

  • Méréstechnikában szerzett szakirányú végzettség vagy tapasztalat
  • Hagyományos köszörűgépek ismerete
  • Német nyelvismeret

AMIT NYÚJTUNK

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások, svájci betanulási lehetőség
  • Magas technológiai szint
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Amerikai fasor 9.

Ha felkeltettük érdeklődésedet kérjük küld meg önéletrajzodat az alábbi email címre: gtse@schnyder.com

Szervíztechnikus

Főbb feladatok:

  • Régi CNC gépek felújítása
    • régi gép szétszerelése technikai dokumentációk alapján, mind a mechanika, mind az elektronika beépítése, majd a gép felélesztése és bemérése
  • Új, egyedi CNC gépek építése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikai, mechanikai ismeret, tapasztalat
  • Ipari mechanika és elektronika CNC ismeret
  • Géprajz, villamos terv olvasási gyakorlat
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete (a nyelv napi szintű használata szükséges)
  • Svájcban töltött betanulási idő vállalása
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • CNC gépjavításban, egyedi CNC gépépítésben szerzett tapasztalat
  • Fanuc CNC vezérlők ismerete
  • Villamos végzettség

Amit kínálunk:

  • Motivált és hozzáértő csapat egy dinamikus, sikeres nemzetközi vállalatnál
  • Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Magas technológiai szint, modern infrastruktúra
  • Családias környezet

Kérjük küldd meg önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a gtse@schnyder.com email címre

Értékesítési asszisztens

Munkatársat keresünk

Értékesítési asszisztens (2 év határozott idő)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

•    Számlázás és ahhoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása (fénymásolás, szkennelés, dokumentumok lefűzése, rendezése)
•    Vevői megrendelések rögzítése, nyomonkövetése SAP rendszerben
•    Excel táblák kezelése
•    Szerszámok vizuális ellenőrzése

•    Középfokú végzettség
•    Aktív angol vagy német nyelvtudás
•    MS Office felhasználói szintű ismerete
•    Monotonitástűrés
•    Precíz, pontos, igényes munkavégzés
•    Csapatmunkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
•    SAP ismeret

Ha felkeltettük érdeklődésedet kérjük küld meg önéletrajzodat magyar és idegen nyelven az alábbi email címre: gtse@schnyder.com