Zum Inhalt springen Zum Navigationsmenü springen

JOBS

Senior pénzügyi kontroller

Wir sind einer der weltweit führenden Lösungsanbieter im Bereich Verzahnungswerkzeuge. Bei Schnyder SA schaffen wir Vertrauen, ergreifen Eigeninitiative und erzielen Wirkung. Diese Werte bilden die Grundlage für die zukunftsweisende Arbeit unserer rund 70 Mitarbeitenden. Zukunft entsteht dort, wo in Zukunft investiert wird.

Die Schnyder GTSE kft, sucht per sofort eine/n

FELADATOK:

  • Pénzügyi folyamatok fejlesztése és azok felügyelete
  • Pénzügyi elemzések elvégzése
  • Kintlévőségek nyomonkövetése, likviditás szint felügyelete
  • Költség controlling feladatok ellátása (költségek elemzése, terv-tény összehasonlítás, költséghelyi struktúra kialakítása és fejlesztése)
  • Havi és negyedéves management riportok készítése az egész cégcsoport részére
  • Adóbevallások összeállítása
  • Éves budget összeállítása
  • A pénzügy mellett HR feladatok átvállalása (kollégák felvétele, jelenléti ívek felügyelete)

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 10 év hasonló területen megszerzett tapasztalat
  • Releváns főiskolai végzettség
  • SAP Key User felhasználói szint – alapkövetelmény; FI,CO,HR,MM modulok
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Nemzetközi munkakörnyezetben otthonosan mozog
  • Német vagy angol nyelv tárgyalászintü ismerete

ELŐNY:

  • Francia vagy olasz nyelvek ismerete

AMIT NYÚJTUNK

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások, svájci betanulási lehetőség
  • Magas technológiai szint
  • Versenyképes jövedelem

Wir bieten Ihnen eine interessante, abwechslungsreiche und eigenverantwortliche Tätigkeit in einem motivierten Team zu fortschrittlichen Arbeitsbedingungen.

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbungsunterlagen ausschliesslich per E-Mail (personal@schnyder.com) an unsere Personalabteilung.